A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Новини

Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю "Барви життя"

30 листопада учні Руськокомарівського ліцею Селменський Станіслав і Приймич Олександр відвідали Закарпатський обласний театр ляльок "Бавка". Тут проходив обласний тур Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю "Барви життя". Станіслав демонстрував вироби "Предмети інтер'єру", виготовлені своїми руками, а Олександр малюнки з образотворчого мистецтва. Учасники одержали Подяки за свою творчість від організаторів свята.

15:47 30.11.2022

Благодійний ярмарок

 09 листопада 2022 року відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Заради перемоги». Ярмарок проводиться другий рік поспіль за ініціативи та участі батьківської, учнів, педагогів.

09:24 10.11.2022

Урок звитяги

 До Дня захисника України та Дня українського козацтва "Великолазівський ліцей" долучився до проведення  Уроку звитяги «Слава нескореним!», метою якого було виховати в учнів свідому любов до Батьківщини, повагу до Героїв своєї країни, сприяти пробудженню в учнів національної свідомості, формування усіх якостей громадянина, який братиме активну участь у майбутньому своєї держави.  

09:10 14.10.2022

Всесвітній день захисту тварин

 Всесвітній день захисту тварин відзначають 4 жовтня. Це свято допомагає об’єднати зусиллям усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

15:40 04.10.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень