A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

І засідання

     11.01.2019 р. на базі Стрипського НВК відбулося перше засідання “Студії НУШ” закладів освіти Баранинської сільської ради (ОТГ). У заході взяли участь вчителі 1-х та 4-х класів. Педагоги поділилися досвідом впровадження нових форм і методів навчання учнів 1 класу: презентували фрагменти   ранкового кола, створення інтелект-карт, лепбуків; продемонстрували зразки портфоліо учнів; показали різні варіанти застосування 6 цеглинок лего на уроках математики, української мови, мистецтва; розповіли про нові можливості для розвитку зв’язного мовлення, уяви, фантазії молодших школярів шляхом використання казкових героїв лялькового театру та ін.

   Всі вчителі зійшлися на думці, що навчання учнів у НУШ стало більш цікавим,  яскравим,  невимушеним. Діти з радістю йдуть до школи й почуваються   комфортно у чудово облаштованих класних приміщеннях, де створене відповідне освітнє середовище. Щоправда,  вчителям доводиться докладати  значно більше зусиль і часу для підготовки до кожного уроку, до кожного заходу.  Але цю роботу  спрощує й полегшує наявність усіх необхідних засобів навчання та технічних пристроїв.  Кожен вчитель 1 класу забезпечений ноутбуком, проектором або телевізором, кольоровим принтером, сканером, ламінатором.

   Разом з цим, педагоги розуміють, що далеко не всі можливості НУШ вони використовують ( бракує  практичних навичок,  знань і умінь ). Саме тому є необхідність постійної роботи над собою, самоосвіти, самовдосконалення. Велике значення має також обмін інформацією між колегами, поширення досвіду, взаємопідтримка та взаємодопомога.   

  Наступне засідання студії НУШ заплановано провести у березні 2019 р. у Холмецькому ЗО І ступеня.

 


 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень