A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч

Дата: 26.04.2024 09:26
Кількість переглядів: 41

19 квітня у м.Перечин відбувся третій етап змагань з футзалу серед команд закладів освіти Ужгородського району, які є учасниками проєкту «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч».

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» ― це спортивні змагання серед учнів України, розроблені з урахуванням світового та європейського досвіду.

Їх влаштовують у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування.

Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл Білоцерківської територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Команда юнаків з футзалу «Живчики» "Великолазівського ліцею" представила Баранинську ТГ та взяла участь у третьому етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Серед десяти команд Ужгородського району наші учні вибороли почесне друге місце.

Юні футзалісти демонстрували на майданчику справжню боротьбу за перемогу. Хлопці намагалися заволодіти м’ячем першими за суперників і створювали професійні гольові передачі.

Для дітей такі змагання є важливими і цікавими. Вони емоційно та жваво реагують на кожне із завдань, із задоволенням демонструють свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь.

Вітаємо наших фіналістів, побажаємо успіхів та нових звершень!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень