A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Великолазівський ДНЗ

Дата: 26.03.2019 17:59
Кількість переглядів: 33

Літературно - музичне свято «Садок вишневий коло хати…».

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

З метою популяризації творчої спадщини поета, активізації патріотичного виховання дітей вихователем старшої групи Жовтаній А.С. підготовлено та проведено літературно - музичне свято «Садок вишневий коло хати…».

Діти мали можливість почути пісні, покладені на слова Т.Г. Шевченка та самі декламували поетичні твори великого Кобзаря, співали та слухали пісні , виконували українські народні таночки.

Проведений захід був направлений на виховання любові, пошани до творчості Т.Г.Шевченка, до української мови та культури, розширення знань дітей про дитячі роки великого поета, про життя людей в ті часи , тому цілеспрямована робота всього педагогічного колективу залишить незабутній слід в дитячих серцях.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень