A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Дата: 15.03.2021 15:26
Кількість переглядів: 42

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

 

Відповідно до Закону України «Про культуру», відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту   Баранинської сільської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ «Центр культури та  дозвілля» Баранинської сільської ради  Закарпатської області (далі - Центр).

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як дев’яти членів.

До складу конкурсної комісії у по три кандидатури подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління, а саме:

- кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

- громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії. Орган управління забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

 

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 09:00 години 15 березня 2021 року до 16.00 години 26 березня 2021 року Янович Е.Д., начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Баранинської сільської ради за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Баранинці, вул. Центральна, 42, електронна пошта: info@baranynci-osvita.gov.ua , телефон (0312) 73-41-25.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень