Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Вітаємо із закінченням навчального року!

 Дорогі учні! Шановні батьки та вчителі!

     Упродовж року на цю мить із нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Останній шкільний дзвінок для всіх лунає по-різному, але у цьому році він особливий… У зв’язку з карантином ми не зможемо зустрітися у традиційному форматі, але кожен заклад освіти має можливість продемонструвати свій креатив під час онлайн святкування.  

   Тож від усього серця бажаємо учням гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

     Для випускників шкільний дзвінок пролунає востаннє, нагадуючи про те, що вони вирушають у самостійне доросле життя.

     Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – надія нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

         Висловлюємо безмежну подяку усім працівникам закладів освіти!!!

   Шановні колеги! Дякуємо вам за щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддавали своїм вихованцям.

     Вдячні батькам  за зворотній зв’язок та підтримку дітей під час дистанційного навчання!!! Зичимо, щоб ваші батьківські надії здійснилися, а сини та доньки стали гідним продовженням свого роду.

        Тож вітаємо усіх зі святом Останнього дзвінка, з успішним дистанційним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!« повернутися до списку новин