A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Медичний огляд першокласника. Що потрібно знати батькам.

Дата: 22.05.2020 12:23
Кількість переглядів: 163

Інформація для батьків. Медогляд учнів 2020 - 28 Січня 2020 ... 

Медичний огляд першокласника. Що потрібно знати батькам.

 

Майбутні першокласники, як і всі учні навчальних закладів будуть проходити обов'язковий медичний огляд. Якими будуть особливості його проходження для майбутніх першачків та на що необхідно звернути увагу батькам при проведенні медогляду у дітей пропонуємо дізнатися у нашому матеріалі.

Медичний огляд учнів проводиться з метою виявлення у них захворювань, їх спостереження, подальшого лікування та реабілітації і запобіганню масовим інфекціям у дитячому колективі.
Медичний огляд проводиться у присутності батьків. Для його проведення батькам необхідно звернутися до лікаря сімейної медицини, педіатра первинної ланки медицини, з яким підписано декларацію.

Сімейний лікар, відповідно до наказу МОЗ України від 16.08.2010 року № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» (зі змінами), видає направлення на огляд вузькими спеціалістами, куди входять в обов'язковому порядку: окуліст, хірург, ортопед, стоматолог та інші лікарі за потребою та показниками для конкретної дитини — це може бути психіатр, невролог, тощо.

Аналіз крові на гемоглобін здається в обов'язковому порядку, інші аналізи сімейний лікар може призначити за конкретним випадком, наявністю тих чи інших захворювань.
Сімейний лікар проводить огляд дитини, вписує антропометричні дані, температурні показники та проби Руф’є у довідку форми № 086-1/о — це «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та направляє до спеціалістів після проходження яких цей же сімейний лікар завіряє довідку своєю печаткою та печаткою амбулаторії. Довідку № 086-1/о можна переглянути за посиланням.

Для навчального закладу потрібно також принести копію довідки за формою № 063/о про проведені профілактичні щеплення, яка видається педіатром, що відповідає за профілактичні щеплення. Медсестра у навчальному закладі профілактичними щепленнями не займається.

Також сімейний лікар майбутнім першокласникам призначить ультра-звукове дослідження серця та узі органів черевної порожнини, щоб визначити чи не має дитина протипоказань до навантажень на уроках фізкультури чи навантажень на інших уроках.

Нагадаємо, що медичні заклади до закінчення карантину профілактичних медичних оглядів для дітей та профоглядів не проводять. Всі вони будуть проводитися по закінченню карантину.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень