A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

МОН ПРОПОНУЄ ОБГОВОРИТИ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ У ШКОЛІ ДИСТАНЦІЙНО

Дата: 23.06.2020 11:45
Кількість переглядів: 58

МОН ПРОПОНУЄ ОБГОВОРИТИ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ У ШКОЛІ ДИСТАНЦІЙНО

   Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти.

   Про це інформує сайт відомства.

   Проєкт передбачає механізм дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти за двома напрямками:

  • дистанційною формою як окремою формою здобуття освіти;
  • використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

   Планується спрощення організації навчання через інтерактивні освітні платформи, соціальні мережі, електронну пошту, вебінари та онлайн-форуми.

   У тексті проєкту акта враховано особливості дистанційного навчання під час карантину, а також передбачено умови для реалізації змішаного навчання.

   Проєктом акта не перебачено положення щодо оплати праці, наповнюваності класів (груп), штатного розпису, оскільки ці питання належать до предмета регулювання інших нормативних актів.

   Пропозиції та зауваження до проєкту Міносвіти просить надсилати до 21 липня 2020 року на е-пошту storchak@mon.gov.ua  з темою повідомлення «Громадське обговорення».

   За матеріалами сайту https://mon.gov.ua.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень