A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Миколаю, Миколаю, йди до нас, ми всі чекаєм…

Дата: 19.12.2019 10:38
Кількість переглядів: 59

19 грудня в сиву давнину український народ відзначав день Святого Миколая. Цей день був особливо урочистим. У ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить до всіх, хто вірить у диво. Вважалося, що цей святий є захисником усіх бідних і знедолених. Та найбільше його вшановували діти, для яких він був почесним охоронцем.

В Україні, особливо в західних областях, до цього дня добре готувались. Ввечері Миколай заходив до оселі з подарунками. Якщо діти спали, Миколай клав подарунки їм під подушку.

Вручаючи кожному окремо гостинець, Святий Миколай згадував усе те добре, що зробила дитина протягом року, і соромив за нечемні вчинки, ще й клав різочки для неслухняних дітей. Відтак діти свято вірили в існування цього доброго захисника і намагалися не гнівити Святого Миколая, який знає про все.

Відтворити обряди проведення свята Миколая, показати їх красу, виховувати бажання впроваджувати і оберігати народні звичаї, розвивати усне мовлення, викликати у дітей бажання робити добро, виховувати почуття любові до традицій рідного краю сьогодні намагалися учні 4 класу Великолазівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та їх класний керівник Дідура Т.І й вихователь Іщенко Н.І..

Учні прославляли Миколу Чудотворця піснями,віршами, загадками, даруючи всім гостям святкові, радісні емоції. А на завершення ще й потішили запальним флешмобом.

Свято вдалося на славу, а щасливі дітки поспішали до своїх класів, аби знову поринути в світ знань.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень