A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Пам'ятаємо про голодомор

Дата: 02.12.2022 10:11
Кількість переглядів: 59

 Щороку наприкінці листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Мільйони людських життів знищила тодішня радянська влада та ще й замовчувала цей факт від усього світу. І лише після проголошення незалежності було відкрито правду про злочини тоталітарного режиму проти нашого народу.

Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду ще й в умовах повномасштабної війни Росії проти України, яка супроводжується геноцидними практиками проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Цей День пам'яті відзначили і у «Великолазівський ліцей» та його філіях. Класними керівниками проведені виховні години та круглі столи відповідної тематики. У бібліотеці діяла виставка тематичної літератури.

А вже завтра весь учнівський та педагогічний колективи ліцею долучаться до акції «Запали свічку» аби вогник засяяв у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень