A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Дні пам’яті «Дзвони Чорнобиля»

Дата: 28.04.2021 09:48
Кількість переглядів: 22

35 років тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців. Цей день не минув безслiдно,  вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю.

26-27 квітня у Великолазівському ліцеї  проведено Дні пам’яті «Дзвони Чорнобиля».

Класні керівники провели екологічні виховні години, в ході яких розповіли про наслідки аварії для всього людствазвернули увагу підростаючого покоління на проблемах охорони природи тощо.

Вихователь ГПД Ю.С. Ходанич-Басірова провела відкриту виховну годину на тему «Чорнобиль – трава гірка», під час якої розказала  про міста Прип’ять та Чорнобиль, які через трагічну подію 1986 року стали відомими на весь світ, про страшне екологічне лихо, про «рудий ліс», про героїв-ліквідаторів… Було організовано і виставку дитячих малюнків.

Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень