A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Тиждень безпеки дорожнього руху в Яроцькому ЗЗСО І-ІІ ст.

Дата: 18.11.2019 09:25
Кількість переглядів: 28

   Тиждень безпеки дорожнього руху 

     Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

     З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у закладі  з 11 по 15 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

     На загальношкільній лінійці «Знай та вивчай Правила дорожнього руху» заст. директора з НВР МАРУХНИЧ О.М, ознайомила присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. Родзинкою була інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя. Також дирекцією школи було представлено план заходів у рамках Тижня. Шкільний бібліотекар  САГАРДА М.М. підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожні знать повинен кожний».

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень