Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

Урок звитяги

 До Дня захисника України та Дня українського козацтва "Великолазівський ліцей" долучився до проведення  Уроку звитяги «Слава нескореним!», метою якого було виховати в учнів свідому любов до Батьківщини, повагу до Героїв своєї країни, сприяти пробудженню в учнів національної свідомості, формування усіх якостей громадянина, який братиме активну участь у майбутньому своєї держави.  

Які вони — українські воїни різних століть? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує сьогодні увесь світ.

Урок звитяги присвячений життєвим історіям Героїв України, які пішли у вічність, захищаючи територіальну цілісність нашої країни, та тих, хто нині боронить нашу державу. Учні  були вражені історіями життя звичайних хлопців, які не просто стали на захист нашої держави, а своїми подвигами удостоєні державних відзнак і гордо носять звання «Герой України».

Для кожного свідомого українця сьогодні є важлива місія – берегти історію нашої Батьківщини, примножувати славу захисників і захисниць нашої держави, пам'ятати про героїчні подвиги тих, хто віддав своє життя заради миру і щасливої долі нинішніх поколінь.

Вчителі тв учні з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності  людям, які захищали Соборність  і незалежність України в ХХ столітті  і продовжують її відстоювати  в ХХІ столітті.

Схилимо голови низько перед пам’яттю і подвигом славних синів України – Героїв. Вічна пам’ять та слава полеглим Героям України!« повернутися до списку новин